09 sierpnia 2022

52 LUZ 05 - Język bardzo obcy - jak się uczyć?

To już piąty tydzień moich zmagań w ramach #LUZ Letniego Uniwerku Zmiany i tym razem uczyłam się języka, który jest mi... był ;) naprawdę obcy- nie uczyłam się go wcześniej.

 

Czasem zastanawiamy się, ile czasu potrzebujemy na nauczenie się nowego języka, po jakie metody sięgnąć, co jest skuteczne a co tylko przereklamowane... sprawdziłam kila metod i w odcinku dzielę się tym, jak były one dla mnie skuteczne. 

 

Zapowiadam też rozmowę z Arturem Rozmysłem, która pojawi się w podcaście we wrześniu, a dotyczy właśnie nauki języków obcych, ciekawą metodą promowaną przez Artura- już zachęcam do posłuchania tego odcinka :)

 

A w tym tygodniu jest jedna dla mnie bardzo szczególna data- 12 sierpnia to rocznica powstania podcastu- jestem niezwykle dumna, przede wszystkim z mojej determinacji i wytrwałości, ale też cieszę się, że znalazłam taką formę wyrazu, która jest mi bardzo bliska.

 

Z tej okazji postanowiłam uruchomić swój profil na patronite.pl i zachęcam Cię- jeśli cenisz to co robię i czerpiesz z tego inspirację - możesz dać temu wyraz wspierając mnie comiesięcznymi wpłatami- progi zaczynają się już od 6 zł, a to jest dokładnie tyle ile potrzebuję, żeby wiedzieć, że to co robię ma sens 💝😁

 

Do stworzenia strony wykorzystano kreator stron www WebWave, autor kreacyjna.pl

Rozwój bez spiny

Małgorzata Machniewicz

 

 694404828

malgorzata.machniewicz@gmail.com

Posłuchaj odcinka: